DLA PACJENTA


Przyjdź i przekonaj się, że zdrowy i piękny uśmiech nie jest tylko marzeniem, a celem, który możemy wspólnie zrealizować.

Specjaliści Centrum Medycznego SUPERMED w oparciu o dokładne i szczegółowe badanie zaproponują indywidualny, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości plan opieki stomatologicznej.

W serdecznej i partnerskiej atmosferze przeprowadzimy każdy etap procesu leczenia, a po jego zakończeniu zadbamy o regularną kontrolę i pomoc w utrzymaniu uzyskanych efektów.

Jak się umówić na wizytę?

Wybierz dla siebie wygodny sposób kontaktu:
• Zadzwoń: + +48 539 348 834
• Napisz: informacja@cm-supermed.pl

WYWIAD LEKARSKI

Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładny i rzetelnie przeprowadzony wywiad lekarski. Poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza, który wspólnie omówimy podczas pierwszej wizyty. Informacje, które nam przekażesz, są dla nas bardzo ważne, ponieważ mają wpływ na tworzony plan leczenia i pozwolą nam odpowiednio przygotować Cię do zabiegów.

Ankietę możesz wypełnić w trakcie pierwszego spotkania. Możesz też wypełnić ankietę przed przyjściem do nas, w tym celu prosimy o pobranie pliku znajdującego się poniżej. Formularz możesz przynieść ze sobą albo wysłać mailem na adres: informacja@cm-supermed.pl

DO POBRANIA KWESTIONARIUSZE OSOBOWE: