NASZA MISJA


Z myślą o potrzebach Pacjentów

Stworzyliśmy Centrum Medyczne Supermed z myślą o Państwa potrzebach. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Pracujemy z zastosowaniem sprzętu najnowszej generacji, używamy materiałów wysokiej jakości. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe, nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe z możliwością pełnej diagnostyki radiologicznej na miejscu.

Nasze Centrum Medyczne wyposażyliśmy w ciche i niezawodne fotele marki A-DEC . Stosujemy najnowszą aparaturę diagnostyczną. Wykonujemy zdjęcia RTG pantomograficzne, cefalometryczne i punktowe w technice cyfrowej. Używamy wysokiej klasy urządzeń do zabiegów endodontycznych, chirurgicznych I implantologicznych.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i środków do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Używamy bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Leczymy stosując sprawdzone, wysokiej jakości, estetyczne materiały do wypełnień zębów. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów do leczenia ortodontycznego. Stosujemy biozgodne materiały protetyczne i najwyższej jakości implanty klasy Premium.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy Pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo, a wizyty przebiegały w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze.