LEK. MED. BOGNA STĘPIEŃSPECJALIZACJA: Radiologia i diagnostyka obrazowa

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej. Doświadczenie zdobywała (i wciąż zdobywa) m. in. w krakowskich szpitalach: WSS im. Rydygiera, Centrum Onkologii w Krakowie, KSS im. Jana Pawała II w Krakowie, wiedeńskim Allgemeines Krankenhaus, licznych pracowniach USG, RTG, TK i MR oraz podczas licznych i niekończących się szkoleń i kursów.

W procesie poszukiwania diagnozy I rozwiązywania problemów klinicznych wierzy w kluczową rolę relacji i dobrej komunikacji Pacjent- Lekarz, uważność, komplementarność metod diagnostyki obrazowej i przemyślany wybór odpowiedniej 'sciezki obrazowania' oraz potęgę doświadczenia, intuicji i wciąż poszerzanej wiedzy.
Dość szerokie zainteresowania zawodowe stara się koncentrować głównie wokół diagnostyki USG jako 'pierwszego ogniwa' nowoczesnego obrazowania klinicznego, diagnostyki i profilaktyki chorób piersi, diagnostyki obrazowej w onkologii oraz obrazowania klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy.
W życiu prywatnym stale walczy o zwiększenie ilości godzin w dobie, żyje rodzinnie, czyta, pisze i fotografuje oraz praktykuje zgłębianie różnych form ruchu- od rehabilitacji, jogi i tańca po aktywności długodystansowe.
Chrześcijanka, wielbicielka gór i mórz, maratończyk w stanie spoczynku i początkująca triathlonistka.
Facebook