MEDIA O NAS

Lipiec 10, 2018 | www.miastokobiet.pl

Złote Ręce Krakowa: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Perfekcyjnie wykształcona i pracowita. Potrafi towarzyszyć zarówno bardzo chorym pacjentom, jak i kobietom, które poprawę jakości swojego życia zaczynają od wyglądu. Medycyny estetycznej uczyła się już wtedy, gdy dziedzina ta ledwie raczkowała w Polsce. Dziś przyjmuje w supernowoczesnym Centrum Medycznym SUPERMED w Krakowie na Woli Justowskiej.

Czytaj więcej ...

Sierpień 1, 2018 | www.miastokobiet.pl

Złote Ręce Krakowa: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Zajmowała się medycyną estetyczną jeszcze w czasach, gdy ta była niszową gałęzią medycyny. Dziś dr n. Med. Bogumiła Szyszka-Charewicz, dyrektorka Centrum Medycznego Supermed, łączy swoje wszechstronne wykształcenie lekarskie z wrażliwością na zdrowie i piękno swoich pacjentów.

Czytaj więcej ...

Wrzesień 28, 2018 | www.miastokobiet.pl

Piękny uśmiech tylko z głową: Marta Gibas-Stanek, Łukasz Stanek

O tym, na czym polega leczenie ortodontyczne i co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na stały aparat, mówią lek. dent. specjalistka ortodoncji Marta Gibas-Stanek i lek. Dent. Łukasz Stanek z krakowskiego Centrum Medycznego Supermed.

Czytaj więcej ...

Październik 1, 2018 | www.miastokobiet.pl

Efekty zabiegu HIFU: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Oko bardziej otwarte, czyli testujemy HIFU na powieki. Poznaj efekty zabiegu HIFU na opadające powieki.

Czytaj więcej ...

Listopad 19, 2018 | www.miastokobiet.pl

Nie musi boleć: Bartosz Kumor

Wszelkiego rodzaju dyskopatie, urazy i choroby stawów mogą dotknąć każdego: zarówno sportowców jak i osoby, które większość czasu spędzają w pracy w pozycji siedzącej. O najnowszych i przełomowych metodach leczenia chorób stawów i urazów rozmawiamy z ortopedą Bartoszem Kumorem z krakowskiego CM-Supermed.

Czytaj więcej ...