MEDIA O NAS

Marzec 15, 2019 | www.dziennikpolski24.pl

Laserowe wybielanie zębów – prosty, bezbolesny sposób na biały uśmiech - jak go mieć wyjaśnia lek. dent. Łukasz Stanek

Zabieg wybielania wykonujemy w celu zmiany koloru zębów, co pozwala uzyskać lepszy niż naturalny efekt estetyczny, usunąć przebarwienia lub rozjaśnić kolor zębów. Wybielanie zębów, w zależności od etiologii przebarwienia może być zabiegiem leczniczym lub służyć wyłącznie celom estetycznym.

Czytaj więcej ...

Marzec 15, 2019 | www.krakow.naszemiasto.pl

Fakty i mity dotyczące leczenia zębów w ciąży oraz dbania o higienę

Pogorszenie stanu uzębienia przyszłej mamy w ciąży wynika przede wszystkim z zaniedbań higienicznych. Przyszłe mamy pod wpływem bólu i krwawienia z dziąseł myją zęby coraz krócej i rzadziej, co prowadzi do odkładania się płytki nazębnej i rozwoju bakterii próchnicotwórczych.

Czytaj więcej ...

Styczeń 10, 2019 | www.dziennikpolski24.pl

Nowoczesne Centrum Medyczne – wszystko w jednym miejscu

Jednostka opieki medycznej, która mimo funkcjonowania niespełna rok zdobyła zaufanie pacjentów. Wygrała plebiscyt Hipokrates w kategorii „Placówka Przyjazna Pacjentom”, otrzymała również odznaczenie w plebiscycie „Orły Medycyny” na podstawie opinii pacjentów w Internecie.

Czytaj więcej ...

Styczeń 10, 2019 | www.gazetakrakowska.pl

Medycyna estetyczna – jakie daje możliwości?

W obecnych czasach istnieje tyle możliwości poprawy wyglądu, o jakich naszym matkom nawet nie śniło, a my coraz częściej decydujemy się na poprawiające wygląd zabiegi. Medycyna estetyczna oferuje odmłodzenie i upiększenie metodami nieinwazyjnymi, bez skalpela, blizn i rekonwalescencji. Dodatkowo ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest znacznie mniejsze niż w przypadku inwazyjnych operacji plastycznych.

Czytaj więcej ...

Lipiec 10, 2018 | www.miastokobiet.pl

Złote Ręce Krakowa: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Perfekcyjnie wykształcona i pracowita. Potrafi towarzyszyć zarówno bardzo chorym pacjentom, jak i kobietom, które poprawę jakości swojego życia zaczynają od wyglądu. Medycyny estetycznej uczyła się już wtedy, gdy dziedzina ta ledwie raczkowała w Polsce. Dziś przyjmuje w supernowoczesnym Centrum Medycznym SUPERMED w Krakowie na Woli Justowskiej.

Czytaj więcej ...

Sierpień 1, 2018 | www.miastokobiet.pl

Złote Ręce Krakowa: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Zajmowała się medycyną estetyczną jeszcze w czasach, gdy ta była niszową gałęzią medycyny. Dziś dr n. Med. Bogumiła Szyszka-Charewicz, dyrektorka Centrum Medycznego Supermed, łączy swoje wszechstronne wykształcenie lekarskie z wrażliwością na zdrowie i piękno swoich pacjentów.

Czytaj więcej ...

Wrzesień 28, 2018 | www.miastokobiet.pl

Piękny uśmiech tylko z głową: Marta Gibas-Stanek, Łukasz Stanek

O tym, na czym polega leczenie ortodontyczne i co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na stały aparat, mówią lek. dent. specjalistka ortodoncji Marta Gibas-Stanek i lek. Dent. Łukasz Stanek z krakowskiego Centrum Medycznego Supermed.

Czytaj więcej ...

Październik 1, 2018 | www.miastokobiet.pl

Efekty zabiegu HIFU: Bogumiła Szyszka-Charewicz

Oko bardziej otwarte, czyli testujemy HIFU na powieki. Poznaj efekty zabiegu HIFU na opadające powieki.

Czytaj więcej ...

Listopad 19, 2018 | www.miastokobiet.pl

Nie musi boleć: Bartosz Kumor

Wszelkiego rodzaju dyskopatie, urazy i choroby stawów mogą dotknąć każdego: zarówno sportowców jak i osoby, które większość czasu spędzają w pracy w pozycji siedzącej. O najnowszych i przełomowych metodach leczenia chorób stawów i urazów rozmawiamy z ortopedą Bartoszem Kumorem z krakowskiego CM-Supermed.

Czytaj więcej ...