O nas

Specjaliści

DR N. MED. BOGUMIŁA SZYSZKA-CHAREWICZ

Spec. chorób wewnętrznych, spec. radioterapii-onkolog, lekarz medycyny estetycznej

Lekarz onkolog z 23-letnim doświadczeniem zawodowym. Medycyną estetyczną zajmuje się 14 lat.

Specjalistka chorób wewnętrznych, specjalista onkologii, radioterapeuta. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. Posiada tytuł dr n. med. po obronie pracy na temat leczenia czerniaka skóry. Uczestniczyła w wielu certyfikowanych kursach doszkalających. Prowadziła szkolenia dla lekarzy w zakresie zabiegów medycyny estetycznej jak również dla firm dystrybuujących preparaty kwasu hialuronowego.

Jest prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Lekarzy Kosmetologów. Kieruje specjalizacją lekarzy rezydentów specjalizujących się w Radioterapii Onkologicznej.

Posiadane specjalizacje i doświadczenie zawodowe w lecznictwie szpitalnym i poradniach przyklinicznych pozwalają jej na holistyczne spojrzenie na pacjenta – od chorób internistycznych, przewodu pokarmowego, układu moczowego, kardiologii i endokrynologii aż po onkologię (wieloletnie doświadczenie pracy w Centrum Onkologii). Wszystko to pozwala znaleźć zindywidualizowaną i bezpieczną terapię dla każdego pacjenta. Łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność i udzielanie wyczerpujących informacji – wszystko to powoduje, że pacjenci chętnie wracają z różnymi problemami.

Prywatnie dumna matka trzech synów, próbująca sił w coraz to nowych dyscyplinach sportu: kung-fu (styl chow-gar) , pole dance, stepie, aerobiku i zumbie. Pasjonatka fabularyzowanej literatury historycznej, wielbicielka Elżbiety Cherezińskiej i Phillipy Gregory.

certyfikaty

OSIĄGNIĘCIA ZAWODOWE