O nas

Specjaliści

LEK. DENT. AGNIESZKA CUDZIK-PYĆ

Lek. dentysta, specjalista periodontologii

Absolwentka Stomatologii na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego -rocznik 2005. Specjalista periodontologii.

Od ukończenia studiów stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach z zakresu: stomatologii odtwórczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej, rekonstrukcji protetycznych, okluzji, fotografii stomatologicznej, projektowania uśmiechu, mikrochirurgii, periodontologii oraz medycyny estetycznej.

W latach 2017-2020 odbyła szkolenie specjalizacyjne z dziedziny periodontologii w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologii oraz European Federation of Periodontology.

Stomatologia jest jej wielką pasją i fascynującą przygodą. Mimo dużego doświadczenia stale wytycza sobie nowe kierunki rozwoju i z dużą determinacją je realizuje. Periodontologia jest „królową’’ wszystkich dziedzin stomatologicznych, gdyż to tkanki utrzymujące zęby i implanty zębowe są pewnego rodzaju wskaźnikiem wielu nieprawidłowości z zakresu:
stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, okluzji, protetyki, chirurgii.

Bogate wielospecjalistyczne doświadczenie pomaga w kompleksowym zaplanowaniu leczenia przyczynowego, a tylko takie szerokie spojrzenie, stwarza możliwość długoterminowego utrzymania zębów własnych lub rekonstrukcji na implantach zębowych.

Pacjenci cenią panią doktor za profesjonalizm, zaangażowanie w proces planowania i leczenia, precyzję, ale przede wszystkim za troskliwość i opiekuńczość.

certyfikaty

OSIĄGNIĘCIA ZAWODOWE