O nas

Specjaliści

LEK. PIOTR GLANOWSKI

Spec. dermatologii i medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1994 r.). Po odbyciu stażu podyplomowego za granicą objął stanowisko asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala im L. Rydygiera w Krakowie. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii pracował w Szpitalu im S. Żeromskiego. Od 2004 roku współpracuje z wielokrotnie wyróżnianym Centrum SPA dr Irena Eris w Krynicy Zdroju. Jego doświadczenie obejmuje nie tylko prestiżowe ośrodki w Polsce lecz również w Stanach Zjednoczonych. Pracował na Oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital w Nowym Jorku.

Ciągle doskonali swoją wiedzę i umiejętności . W 1994 roku ukończył studia podyplomowe z Kosmetologii (Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie). Uczestniczy w kursach specjalistycznych, szkoleniach i konferencjach z zakresu nowych trendów i technik dermatologii estetycznej .

Jego wiedza i podejście nie tylko buduje autorytet i zaufanie wśród pacjenów lecz pozwala mu na członkowstwo w prestiżowych stowarzyszeniach medycznych. Wśród nich można wymienić Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, do którego należy od 2000 roku. Od 9 lat piastuje funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Kosmetologów.

Udziela konsultacji z dziedziny dermatologii i wenerologii oraz zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów modelujących twarz i ciało. Pomaga pacjentom z trądzikiem, łuszczycą i grzybicą skóry.

Prywatnie promotor aktywnego trybu życia i sportu. Uczestnik licznych turniejów tenisowych, wielokrotny Mistrz Polski Dermatologów w narciarstwie alpejskim.