MAKIJAŻ PERMANENTNY


makijaz_permanentny_krakow_cm
Makijaż permanentny
Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu do zewnętrznych warstw skóry odpowiednich pigmentów najwyższej jakości, celem: korekty/rekonstrukcji kształtu i koloru brwi/ust, podkreśleniu oprawy oka odpowiednio dobranym eyelinerem lub delikatną kreską zagęszczającą linię rzęs. Jest doskonałym rozwiązaniem na subtelne podkreślenie urody lub zakamuflowanie mankamentów, zapewniając komfort oraz poczucie pewności siebie niezależnie od sytuacji.

Dla kogo?
- jeżeli masz trudności w codziennym wykonywaniu makijażu i chciałabyś zaoszczędzić cenny czas,
- nie malujesz się wcale, a mimo to chciałabyś wyglądać i czuć się pięknie i naturalnie,
- uczulają Cię lub podrażniają składniki kosmetyków kolorowych,
- często podróżujesz/ pracujesz długie godziny/uprawiasz sporty i chciałabyś mieć delikatny makijaż nie wymagający poprawek,
- Twoje brwi są nieregularne, rzadkie lub wymagające codziennego stylizowania kredką/ częstej henny,
- usta z różnych przyczyn zatraciły kontur, a czerwień wargowa stała się blada, wąska i nieregularna,
- oprawa oka wydaje się mało wyrazista
- lub po prostu pragniesz codziennej wygody oraz komfortu bez względu na porę dnia i okoliczności.

Jak wygląda procedura zabiegowa?
Zabieg trwa od 1,5-2,5h w zależności od obszaru pigmentacji, oraz jego wielkości. Rozpoczynamy od zapoznania się z oczekiwaniami Klienta, podczas konsultacji Linergista dobiera indywidualnie odpowiednią metodę pigmentacji oraz kolor pigmentu. Kolejnym krokiem jest rysunek wstępny dzięki któremu tworzymy idealny kształt brwi/ust/eyeliner. Po zaakceptowania przez Klienta rysunku wstępnego, przechodzimy do pigmentacji. Bezpośrednio po zabiegu kolor pigmentu wydaje się dużo ciemniejszy, ale bez obaw podczas procesu wyłuszczania (7-10dni) oraz stabilizacji pigmentu w skórze (ok.28 dni) kolor łagodnieje o 40-60%, a w efekcie uzyskujemy właściwy kolor. Po upływie 4-6 tygodni spotykamy się ponownie na tzw. dopigmentowanie, czyli uzupełnienie lekkich ubytków lub wzmocnienie koloru.

Jak długo utrzymuje się efekt?
Jest to kwestia bardzo indywidualna, zależna od wielu czynników: naturalnego procesu złuszczania zachodzącego w skórze, kondycji skóry, wieku, stylu życia, pielęgnacji. Po pewnym czasie makijaż permanentny zaczyna stopniowo tracić na intensywności, blednie i staje się coraz mniej widoczny.

Brwi: od 12-24 miesięcy
Usta: 12-24 miesięcy
Eyeliner: 18-36 miesięcy

Jeżeli pigment utrzymuje się intensywnie w skórze powyżej 5 lat znaczy to, iż został wykonany tatuaż, a nie makijaż permanentny.

EFEKTY PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW