ODMŁADZANIE DŁONI


lecznicze-odmlodzenie-dloni-krakow-supermed
Wiek uwidacznia się na również na skórze dłoni. Z czasem skóra na dłoniach wiotczeje, staje się cienka i zaczyna się marszczyć.
Dlaczego skóra na dłoniach traci jędrność?
Na wiotczenie skóry dłoni wpływa nie tylko wiek. Oddziałują na nią różne czynniki zewnętrzne, takie jak: promienie słoneczne w czasie lata, czy mróz i wiatr podczas zimy. Podczas codziennych czynności skóra narażona jest na kontakt z chemicznymi środkami czystości, które mogą ją dodatkowo wysuszać, powodować podrażnia lub nieprzyjemne reakcje alergiczne. Wszystkie te czynniki wpływają na szybsze starzenie się skóry.

Z czasem, oprócz utraty jędrności na skórze pojawiają się przebarwienia. Skóra na dłoniach niestety nie posiada gruczołów łojowych, a także ma cienką tkankę tłuszczową. Przez to nie ma warstwy natłuszczająco-nawilżającej, która zapewniłaby dłuższą jędrność i piękny wygląd dłoni. Z tych właśnie powodów, skóra bez pomocy z zewnątrz nie ma szans na szybką oraz estetyczną regenerację.

Jak odmłodzić dłonie?

• Odmładzanie kwasem hialuronowym – do zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który jest wstrzykiwany w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu grzbiet dłoni jest pogrubiony, skóra bardziej napięta, a jej powierzchnia wyrównana, zmniejsza się widoczność naczyń żylnych.

Kwas hialuronowy aplikuje się równomiernie na całym grzbiecie dłoni. Iniekcje wykonuje się za pomocą cienkich kaniuli, dzięki temu zabieg wykonujemy za pomocą jednego wkłucia na dłoń. Zabieg przywraca dłoniom młodość, jędrność i soczystość.

Efekt utrzymuje się około 9-12 miesięcy, wszystko zależy od cech osobniczych. Ekspozycja na słońce, małe nawodnienie czy palenie papierosów może ten efekt osłabiać.

Wskazania do zabiegu

Zabieg dotyczy kobiet dojrzałych, pragnących przywrócić młody wygląd rękom. Dotyczy skóry zwiotczałej, pomarszczonej na powierzchni dłoni.

Przeciwwskazania do odmładzania grzbietów dłoni:

Mimo, że odmładzanie grzbietów dłoni jest zabiegiem nieinwazyjnym to istnieje kilka przeciwwskazań do tego zabiegu:
• ciężarne oraz karmiące piersią
• zakażenia skórne
• skłonności do bliznowców
• uczulenie, na któryś ze składników preparatu
• niektóre choroby układu immunologicznego
• wiek – w młodzieży poniżej 18 roku życia – za zgodą opiekuna prawnego.

EFEKTY PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW