POWIĘKSZANIE UST


POWIĘKSZANIE UST
Jeśli marzysz o pięknych i zmysłowych ustach to zabieg powiększania ust jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek ludzkich, odpowiedzialnych za procesy magazynowania wody. Dzięki temu podczas zabiegu można uzyskać całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust. Efektem zabiegu jest wygładzenie skóry i przywrócenie jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Dla kogo powiększanie ust?

Dla wszystkich, którym przeszkadza dotychczasowy kształt i rozmiar ust. Dla osób, które chciałyby jedynie nawilżyć, odświeżyć usta oraz dla osób, które chcą zwiększyć objętość czerwieni wargowych. Również dla osób z asymetrią wymagającą korekty. Dla wszystkich po 40 roku życia - czerwień wargowa kurczy się w miarę upływu czasu, można łatwo powrócić do pierwotnego rozmiaru, co odmładza całą twarz.

Na czym polega?

Doświadczony lekarz podaje pod czerwień wargową na granicy skórno-śluzówkowej preparat kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek ludzkich, odpowiedzialnych za procesy magazynowania wody. Dzięki temu podczas zabiegu można uzyskać całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust.

Gęstość preparatu dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i preferencji pacjentki. Używamy tylko sprawdzonych preparatów firm obecnych długo na rynku europejskim. Efekt zależy rodzaju i ilości wstrzykniętego preparatu. Utrzymuje się ok 10-12 miesięcy. Pracujemy na preparatach Juvederm, Neauvia, Stylage.

Jakie są przeciwskazania?

- Aktywna opryszczka,
- zmiany ropne w miejscu podania,
- niektóre choroby z autoagresji,
- obecność nieznanego preparatu w tej okolicy,
- obecność wypełniaczy stałych w tej okolicy.

EFEKTY PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW